Beslissingen vormen situaties waar spijt geen optie is | Stief & Co
19982
wp-singular,post-template-default,single,single-post,postid-19982,single-format-standard,wp-theme-bridge,wp-child-theme-bridge-child,bridge-core-3.3.4.5,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-smooth-scroll-enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.8.8.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-8.7.2,vc_responsive

Bezinning

Marianne Smulders
MfN Register- en familiemediator | ADR registers: Mediator – Familiemediator – Conflictcoach – Onderhandelaar
Ontwikkelaar en trainer STIEFconcept

Deze dagen voor Kerstmis laat ik het afgelopen jaar aan mij voorbijtrekken. Ik voel het verdriet van mijn eigen rouw, maar tegelijkertijd de diepe, warme liefde voor onze kleintjes Féline en Floris, de nieuwe generatie die mijn hart elke dag vullen.

Ik denk aan de mensen die ik dit jaar in mijn praktijk heb ontmoet; fysiek of online. Hun verhalen, hun moed en hun kwetsbaarheid hebben me geraakt en gevoed.

Samen hebben we gelachen, er is gehuild – tranen van verdriet maar ook van geluk – en juist die momenten, hoe klein ook, hebben zoveel betekenis gehad. Een blik, een zachte aanraking, een glimlach die alles zegt: ze herinneren me eraan dat zelfs in de kwetsbaarheid het leven vol schoonheid en verbondenheid blijft.

(tekst gaat verder onder de afbeeldingen)

En terwijl ik hier zit, voel ik dankbaarheid: voor alles wat was, voor alles wat is, en voor alles wat nog komt.

Dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde en steun van Jeroen, van onze kinderen en hun partners. Van hun armen om mij heen als het gemis mij te veel werd.

Mijn persoonlijke verhaal en emotie deel ik graag met jullie.

Liefs,

Marianne